MUHTARLARDAN VEDAŞ'A TEŞEKKÜR PLAKETİ

Muhtar Önay'dan, VEDAŞ Müdürü Özbayram'a plaket

Van’ın İskele Mahallesinde VEDAŞ tarafından yapılan aydınlatma çalışmalarından dolayı mahalle muhtarı Faik Önay, VEDAŞ Van İl Müdürü Beytullah Özbayram’a plaket takdim etti.

Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş. (VEDAŞ) tarafından yapılan çalışmalar mahalle muhtarları tarafından da takdir ediliyor.

Konuyla ilgili VEDAŞ tarafından yapılan açıklamada, “Sokak aydınlatmalarının bakım ve onarımını sağlamak ve tüm aydınlatma tesisatlarını aktif hale getirmek için kurulmuş olan aydınlatma birimimize bağlı ekipler, mahalle bazlı çalışmalarını programlar doğrultusunda sürdürmektedir. Çalışmalarımız sırasında bizlere destek veren değerli halkımızın ve çalışmalarımıza eşlik eden değerli muhtarlarımızın desteği Şirketimiz çalışanlarını ayrıca motive etmektedir. Son olarak İskele Mahallesinde yapılmış olan aydınlatma çalışmalardan dolayı Muhtarımız Faik Önay, Van İl Müdürlüğümüzü ziyaret ederek Şahsı ve Mahalle sakinleri adına Şirketimizin hizmetlerinden olan memnuniyetini dile getirerek teşekkür plaketi takdim etmiştir. İskele Mahallesi Muhtarı Faik Önay ziyaret sırasında; “ Mahallemizin bazı noktalarında aydınlatmalar yetersizdi kimi noktalar da ise armatürler arızalı olduğu için yanmıyordu. İl Müdürümüz Beytullah Özbayram ve Müşteriler Başmühendisi İbrahim Halil Göl’ün kurduğu aydınlatma ekipleri bu eksikleri gidererek mahallemizi ışıl ışıl hale getirdi. Mahalle halkım adına VEDAŞ Şirketimize teşekkür ederim.” ifadeleriyle teşekkür plaketini İl Müdürümüz Beytullah Özbayram’a takdim etmiştir” denildi.

VEDAŞ Van İl Müdürü Beytullah Özbayram da konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “İskele Mahallesi’nin aydınlatma sorunlarını çözmek için kış şartlarının zorluğuna rağmen gayret gösteren ekiplerimiz 25 gün içerisinde çalışmayı sonlandırmıştır. İskele Mahallesinde yaptığımız aydınlatma çalışmaları kapsamında yaklaşık 850 adet yeni armatürün montajı yapılırken yaklaşık 350 adet armatürün de bakım ve onarımı gerçekleştirilmiştir. Mahallemizin görüntüsüne güzellik katmak için yapılan çalışmalar sırasında ekiplerimize eşlik ederek desteğini esirgemeyen değerli muhtarımıza VEDAŞ ailesi olarak teşekkür ederiz. Sokak aydınlatma ekiplerimizin yaptığı çalışmalar diğer mahallelerimizde de programımız dahilinde devam etmektedir.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: http://www.bolgegazetesivan.com/m-haber-8196.html

GALERİ
Paylaş
Vedaş Çözüm Merkezi
0 (850) 211 0 186
Whatsapp