MUHTARLARDAN VIP HATTA TEŞEKKÜR

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Teşkilat Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Gürpınar ilçesi Taşdönderen Mahalle Muhtarı olan Azat Erdemir, Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş. (VEDAŞ) Şirket Müdürü Emrullah Okuducu’yu ziyaret etti.

VEDAŞ 'tan yapılan açıklamada şöyle denildi: Şirketimiz, VANGÖLÜ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. (VEDAŞ) hizmet bölgesindeki enerji sorunlarını ivedilikle çözmek için yatırım projelerini hayata geçirmeye devam ederken tüketici memnuniyetini artıracak bilişim teknolojileri alt yapısını da her geçen gün daha da güçlendirmektedir.

İki farklı lokasyonda tüketicilerimize hizmet veren Çağrı Merkezlerimiz, tüketicilerimizi bilgilendirirken, ihbar, şikayet, talep veya önerileri de 7 / 24 kayıt altına almaktadır. Ayrıca sosyal medya hesaplarımız üzerinden Şirketimize ulaşan tüketicilerimize de Çağrı Merkezlerimizin Back Office çalışanlarınca anlık bilgilendirme yapılmaktadır.

Van, Bitlis, Muş ve Hakkari illerinde görev yapan tüm muhtarlarımızın ve kritik önem taşıyan kurumlarımızın Çağrı Merkezlerimize bekleme olmadan ulaşabilmesi adına VIP Tüketici tanımlaması yapılmıştır. Bu sayede çoğunluğu muhtar olan VIP Tüketicilerimiz Çağrı Merkezlerimize bekleme olmadan rahatlıkla ulaşabilmektedir.

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Teşkilat Başkan Yardımcısı aynı zamanda Gürpınar İlçesi Taşdönderen Mahalle Muhtarı olan Azat ERDEMİR, Şirket Müdürü Emrullah OKUDUCU’yu ziyaret ederek VIP Tüketici hattımıza ilişkin memnuniyetini dile getirmiştir. Daha sonra Çağrı Merkezini gezen ERDEMİR; “Muhtarlar olarak halkımızla sürekli iç içeyiz. Yaşanan bir elektrik arızası ya da elektrik konusunda farklı talepleri olan vatandaşlarımız ilk önce bizlere müracaat etmektedir. Yeni kurulan VIP hat sayesinde Van, Bitlis, Muş ve Hakkari illerindeki tüm muhtarlar 0 850 211 0 186 numaralı VEDAŞ’ın Çağrı Merkezlerine bekleme olmadan kolaylıkla ulaşabilmektedir. Bizlere sağladıkları bu imkan nedeniyle VEDAŞ’a teşekkürlerimi sunarım.” ifadelerinde bulunmuştur.

Görüşme sırasında Şirket Müdürü Emrullah OKUDUCU’nun ifadeleri ise şu şekildedir: “Muhtarlarımıza ve kurumlarımıza tanımladığımız VIP Tüketici Hattımızda 1901 adet telefon numarası kayıtlıdır. İletişim numaralarını değiştiren muhtarlarımızın Şirketimize bilgi vermesi durumunda gerekli güncellemeler yapılacaktır. Tüketici memnuniyetini artıracak işletme ve bilgi teknolojileri yatırımlarımız artarak devam edecektir.” denildi.

Kaynak: http://www.gazetevan.com/van/112541-muhtar-erdemirden-vedas%E2%80%99a-ziyaret.html

GALERİ
Paylaş
Vedaş Çözüm Merkezi
0 (850) 211 0 186
Whatsapp