Vedaş olarak sosyal sorumluluk

VEDAŞ OLARAK SOSYAL SORUMLULUK

Vedaş olarak sosyal sorumluluk ilkelerimizi insana ve çevreye duyduğumuz saygı ve özveri çerçevesinde belirliyoruz. Yönetim anlayışımızın temelinde yatan sosyal sorumluluk anlayışımızı, şirket faaliyetlerimizin bütününde öne çıkarıyoruz. Faaliyetlerimizin yalnızca şirketimizi değil toplumu da etkilediğinin bilinci ile tüm paydaşlarımızla; uyumlu, şeffaf ve güvene dayanan bir işbirliği sağlamaya çalışıyoruz.

Kurumsal sorumluluk anlayışımız ve önceliklerimiz, toplum ve çevre için en iyi olanı gözetmemizi sağlıyor.

Kurumsal Sorumluluk İlkelerimiz; Faaliyet gösterdiğimiz her alanda sorumluluklarımızın bilinciyle hareket ediyor, güvenilirliği ve kaliteli hizmeti esas alıyoruz.

Kurumsal sorumluluk çerçevesinde çalışanlarımızı yer alabilecekleri sosyal ve toplumsal faaliyetlere gönüllü olmaları konusunda yönlendiriyor, projelere onlarla birlikte destek veriyoruz.

Daha sağlıklı bir sosyal yaşam için eğitim, kültür, sanat, bilim, spor ve sağlık faaliyetlerine çalışma arkadaşlarımızla birlikte destek oluyoruz.

Faaliyet gösterdiğimiz bölgelerde ekonomik hayatı ve yaşam kalitesini yükseltmek için projeler üretiyoruz.

Paydaşlarımızın ve çalışanlarımızın beklentilerini en üst seviyede karşılamak için çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürerek, topluma karşı sorumluluklarımızı zamanında ve şeffaflık ilkesiyle yerine getiriyoruz.

Çalışma enerjimizi ve gücümüzü destekleyen uyumlu bir çalışma ortamı yaratmayı ve bu ortamın sürekliliğini sağlamayı önemsiyoruz.

Dünyayı seviyor ve onu koruyoruz. Yaşamın sürdürülebilirliği için faaliyetlerimizden doğabilecek çevresel sonuçları duyarlılıkla yönetiyoruz.

Paylaş
Vedaş Çözüm Merkezi
0 (850) 211 0 186
Whatsapp