VEDAŞ, ÖĞRETMENLERİ YALNIZ BIRAKMADI

VEDAŞ, öğretmenleri yalnız bırakmadı. Sınırın sıfır noktasında görev yapan öğretmenler ziyaret edildi.

Van, Bitlis, Muş ve Hakkari illerinde hizmet veren Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş. (VEDAŞ) 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında öğretmenleri ziyaret etti.
Öğretmenliğin, fedakârlık gerektiren kutsal bir meslek olduğunu ifade eden VEDAŞ Şirket Müdürü Emrullah okuducu; “24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında hizmet bölgemizin genelinde öğretmenlerimizi ziyaret ettik. Bu kapsamda Türkiye’nin İran sınırına en yakın okullarından biri olan Van’ın Saray ilçesine bağlı Yamanyurt İlkokulu’nda görev yapan öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz ile buluştuk. Muş ilinde; Merkez Eğitim Uygulama Okulumuzda öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi, Hakkâri ilinde ise Milli Eğitim İl Müdürümüzü ziyaret ettik. Ziyaretlerimiz sırasında hem öğretmenlerimizin gününü kutladık hem de öğrencilerimizle birlikte olma fırsatı yakaladık. Aydınlık geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı yetiştiren tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlarım” dedi.

VEDAŞ yetkilileri ziyaretler sırasında enerji tasarrufu hakkında öğrencilere bilgilendirmede bulundu.

Kaynak: https://www.haberturk.com/van-haberleri/64918576-vedas-ogretmenleri-yalniz-birakmadisinirin-sifir-noktasinda-gorev-yapan-ogretmenler-ziyaret

GALERİ
Paylaş
Vedaş Çözüm Merkezi
0 (850) 211 0 186
Whatsapp