VEDAŞ PERSONELINE KAÇAK EĞITIMI

Van’da Kaçak Elektrikle Mücadele Eğitimi Verildi

VAN - Van’da kaçak elektrik ile mücadele yöntemleri, yangınla mücadele, deprem ve tahliye eğitimleri verildi.

Kaynak: https://ilkha.com/haber/25400/vanda-kacak-elektrikle-mucadele-egitimi-verildi

Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş (VEDAŞ) Van İl Müdürlüğü'nde görev yapan kayıp-kaçak ile mücadele personellerine iş sağlığı ve güvenliği ve kaçak elektrik ile mücadele yöntemleri konularında eğitim verildi.

VEDAŞ eğitim salonunda, alanında uzman kişilerce teorik ve uygulamalı olarak verilen eğitimlerin ardından, Yangınla mücadele, deprem ve tahliye eğitimleri verildi.

Burada yapılan sunumda, bölgede yaygın olan kaçak kullanım yöntemlerinin tespiti, kaçak tutanaklarının tanzimi ve mevzuat bilgileri ile müşteri ilişkileri hakkında bilgiler verildi.

Kaçak ile mücadelede sahada daha etkin bir şekilde mücadele etmek konusunda eğitim alan personellere daha sonra İş Güvenlik Uzmanı tarafından; İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimleri verildi.

Bu kapsamda; iş kazalarının sebepleri ve korunma prensipleri, iş ekipmanlarının güvenli kullanımı ve kişisel koruyucu donanımlarının kullanılmasına yönelik çeşitli bilgiler ve alınan teorik sınıf eğitimlerinin ardından VEDAŞ eğitim sahasında personellere uygulamalı eğitim de verildi.

Uygulamalı eğitimin ardından AFAD Van İl Müdürlüğü uzmanlarınca verilen yangınla mücadele, deprem ve tahliye eğitimlerine Şirketin tüm personellerinin katılımı ile eğitim programı son buldu.

Kaynak: https://ilkha.com/haber/25400/vanda-kacak-elektrikle-mucadele-egitimi-verildi

GALLERY
Share
Vedaş Solution Center
0 (850) 211 0 186
Whatsapp